Wymarzone miejsce do wypoczynku

Hotel Medical Spa jest to jeden z największych i nowoczesnych hoteli, posiadających w swojej ofercie nie tylko noclegi, ale także usługi z zakresu pielęgnacji i rekreacji. Sprawią one, że oderwiesz się od rzeczywistości i przeniesiesz w błogi świat relaksu. Dzięki doświadczonej kadrze nasze zabiegi zrelaksują nie tylko twoje ciało, ale ukoją także zmysły.

 POKOJE:

Hotel Medical Spa posiada przestronne, nowoczesne pokoje, dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających gości. Pokoje mogą być dobierane w różnych konfiguracjach w zależności od preferencji naszych gości. Dopasowywane są pod kątem pobytu indywidualnego, grupowego, czy biznesowego. W każdym z pokoi znajduje się własna łazienka z dostępem do prysznica lub wanny. Każdy gość może tu bez problemu wybrać odpowiedni dla siebie pokój i cieszyć się pobytem w jego zaciszu.

USYTUOWANIE:

Hotel położony jest w atrakcyjnej i malowniczej okolicy. Miejsce dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy natury, jak i Ci którzy chcą po prostu odpocząć od codziennego, miejskiego zgiełku. Dojazd do hotelu nie sprawia najmniejszego problemu. ponieważ jest on odpowiednio oznakowany i już z daleka widać nasz obiekt. Posiadamy przestrzenny i strzeżony parking, z którego bezpośrednio udajesz się do recepcji.

NASI PRACOWNICY:

 Hotel Medical Spa posiada najlepiej wykwalifikowany personel, odznaczony licznymi certyfikatami. Dzięki temu, posiadamy szeroki zakres wysokiej jakości usług leczniczych i relaksacyjnych. Dodatkowym atutem jest fakt, że nasza obsługa porozumiewa się w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim. 

 REZERWACJA:

Rezerwacji mogą Państwo dokonywać drogą elektroniczną przez naszą stronę internetową lub wysyłając e-mail. Jedyne, co muszą Państwo zrobić to wybrać dogodny dla siebie termin. System automatycznie wykaże dostępne możliwości, pełen kosztorys i pakiet usług w nim wliczony. Można również dokonać rezerwacji telefonicznej. Nasza recepcja czynna jest dla Państwa całą dobę. 

Jeżeli szukają Państwo klimatycznego miejsca, posiadającego duszę, uzdrawiającego ciało Hotel Medical Spa będzie idealnym wyborem. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, bądź skontaktowania się z nami w celu umówienia terminu.